LV
Lapa vēlmēm
Grozs

Juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Golden Saga savu darbību uzsāka 2003. gadā, pastāvēšanas laikā pierādījis sevi kā stabilu un progresējošu uzņēmumu. Ejot laikam Golden Saga ir kļuvusi par vienu no vadošajiem nozares pārstāvjiem Latvijā. Piesaistot nozares speciālistus pircējiem tiek piedāvāta oriģinālas produkcijas daudzveidība - sudrabs, zelts, pērles, dzintars. Īpaši atzīmējama ir interjera un galda piederumu līnija no vadošajiem Itālijas juveliernamiem.

 

Aizvadīto gadu laikā Latvijā ir atvērti 14 veikali lielākajās pilsētās, bet tas nav viss – lai klientiem piedāvātu pēc iespējas augstāka līmeņa pakalpojumus, ir pieaicināti labākie juvelieri un gravieri piedāvājot augstākās kvalitātes gravēšanas, juvelierizstrādājumu remonta un izgatavošanas pakalpojums.

 

Golden Saga izceļas ar īpašām rūpēm par saviem lojālajiem klientiem, mēs vienmēr Jūs personiski sveiksim svētkos un dzimšanas dienā, dāvāsim unikālu dāvanu karti. Mūsu klienti vienmēr iegūst augstākā līmeņa apkalpošanu un izdevīgākos piedāvājumus.

 

Klientu ērtībai piedāvājam arī izsmalcinātu interneta veikalu, kurā, pat neizejot no mājām, Jūs iegūsiet augstas kvalitātes juvelierizstrādājumus par, iespējams, zemākajām cenām visā pilsētā!

 

Patīkamus pirkumus vēlot, Tava Golden Saga!