LV
Lapa vēlmēm
Grozs

 

Golden Saga veikalos ir iespēja nodot izstrādājumus remontā vai arī vienkārši tos notīrīt. Mūsu juvelieriem ir ilggadēja pieredze, viņi var ne tikai Jūsu juvelierizstrādājumus salabot ar smalku precizitāti vai palielināt gredzenu, bet arī izgatavot jaunus izstrādājumus pēc Jūsu vēlmēm.

 

T/C “Origo”, A tunelis, blakus izejai uz Jūrmalas virziena vilcienu perona. (Ejot virzienā no centrālstacijas ieejas pa A tuneli uz Gogoļa ielas pusi mūsu veikals atradīsies labajā pusē)

Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050
Tālrunis: 67073957
mob.: 20369682
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Darba laiks: P.-Sv. 10:00-21:00

 

Lai tiktos ar mūsu juvelieri lūzam apmeklēt veikalu: "JUVELIERU FABRIKA NR.1", Dzirnavu iela 119, Rīga, tālr. 27014223. Darba laiks: P.-P. 09:00 -19:00; S.-Sv. 10:00-16:00.

 

Golden Saga veic plašus gravēšanas pakalpojumus - gan ar roku, gan ar gravēšanas aparatūru. Profesionālas kvalitātes rezultāti tiek panākti izmantojot augstas precizitātes datorvadības darbgaldu ar cietsakausējuma griezējinstrumentiem.

 

Gravējumus ir iespējams veikt uz visa veida plakanām kā arī nedaudz ieliektām virsmām.

Gravējamā materiāla izvēle ir ļoti plaša:

*Visa veida metāls un to sakausējumi
*Dārgmetāli – zelts, sudrabs, platīns, palādijs
*Organiskais stikls un visa veida plastmasas un plastikāta izgatavojumi

 

Ja materiāls ir diezgan blīvs un nedrūpošs atradīsim iespēju kā iemūžināt Jūsu veltījumu.