LV
Lapa vēlmēm
Grozs

Dāvanu izvēle ir vissarežģītākais process, lai šo procesu atvieglotu un ieekonomētu Jūsu laiku, mēs piedāvājam izvēlēties mūsu dāvanu karte, kas būs ne tikai laba dāvana, bet arī vērtīgs ieguldījums.

 

IEGĀDĀTIES GOLDEN SAGA FIZISKO DĀVANU KARTI

*Dāvanu karti nevar apmainīt pret skaidru naudu

*Ja pirkuma summa ir mazāka nekā kartes nominālvērtība, pārējā summa netiek atgriezta

*Bojāta vai nozaudēta dāvanu karte netiek apmainīta pret jaunu karti vai skaidru naudu

*Ar bojātu dāvanu karti nevar iegādāties preces

*Dāvanu kartes derīguma termiņš ir norādīts uz kartes

*Derīguma termiņu pārsniegušu karti nav iespējams izmantot norēķiniem, karte tiek anulēta

*Jebkāda dāvanu kartes pavairošana ir aizliegta

 

Golden Saga ir tiesības pārbaudīt uzrādītās dāvanu kartes īstumu un konfiscēt viltotas kartes.

 

Golden Saga tic, ka kopā ir iespējams paveikt vairāk, tādēļ ļoti augstu vērtē savus partnerus. Skatoties nākotnē noteikti esam atvērti jauniem sadarbības piedāvājumiem un projektiem.
Partneris nav nieka lieta, brīdī, kad vajadzīgs atbalsts – mēs esam šeit pat – vienas vēstules attālumā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Juvelierizstrādājumu veikalu tīkls Golden Saga savu darbību uzsāka 2003. gadā, pastāvēšanas laikā pierādījis sevi kā stabilu un progresējošu uzņēmumu. Ejot laikam Golden Saga ir kļuvusi par vienu no vadošajiem nozares pārstāvjiem Latvijā. Piesaistot nozares speciālistus pircējiem tiek piedāvāta oriģinālas produkcijas daudzveidība - sudrabs, zelts, pērles, dzintars. Īpaši atzīmējama ir interjera un galda piederumu līnija no vadošajiem Itālijas juveliernamiem.

 

Aizvadīto gadu laikā Latvijā ir atvērti 12 veikali lielākajās pilsētās, bet tas nav viss – lai klientiem piedāvātu pēc iespējas augstāka līmeņa pakalpojumus, ir pieaicināti labākie juvelieri un gravieri piedāvājot augstākās kvalitātes gravēšanas, juvelierizstrādājumu remonta un izgatavošanas pakalpojums.

 

Golden Saga izceļas ar īpašām rūpēm par saviem lojālajiem klientiem, mēs vienmēr Jūs personiski sveiksim svētkos un dzimšanas dienā, dāvāsim unikālu dāvanu karti. Mūsu klienti vienmēr iegūst augstākā līmeņa apkalpošanu un izdevīgākos piedāvājumus.

 

Klientu ērtībai piedāvājam arī izsmalcinātu interneta veikalu, kurā, pat neizejot no mājām, Jūs iegūsiet augstas kvalitātes juvelierizstrādājumus par, iespējams, zemākajām cenām visā pilsētā!

 

Patīkamus pirkumus vēlot, Tava Golden Saga!

 

Golden Saga veikalos ir iespēja nodot izstrādājumus remontā vai arī vienkārši tos notīrīt. Mūsu juvelieriem ir ilggadēja pieredze, viņi var ne tikai Jūsu juvelierizstrādājumus salabot ar smalku precizitāti vai palielināt gredzenu, bet arī izgatavot jaunus izstrādājumus pēc Jūsu vēlmēm.

 

T/C “Origo”, A tunelis, blakus izejai uz Jūrmalas virziena vilcienu perona. (Ejot virzienā no centrālstacijas ieejas pa A tuneli uz Gogoļa ielas pusi mūsu veikals atradīsies labajā pusē)

Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050
Tālrunis: 67073957
mob.: 20369682
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Darba laiks: P.-Sv. 10:00-21:00

 

Lai tiktos ar mūsu juvelieri lūzam apmeklēt veikalu: "JUVELIERU FABRIKA NR.1", Dzirnavu iela 119, Rīga, tālr. 27014223. Darba laiks: P.-P. 09:00 -19:00; S.-Sv. 10:00-16:00.

 

Golden Saga veic plašus gravēšanas pakalpojumus - gan ar roku, gan ar gravēšanas aparatūru. Profesionālas kvalitātes rezultāti tiek panākti izmantojot augstas precizitātes datorvadības darbgaldu ar cietsakausējuma griezējinstrumentiem.

 

Gravējumus ir iespējams veikt uz visa veida plakanām kā arī nedaudz ieliektām virsmām.

Gravējamā materiāla izvēle ir ļoti plaša:

*Visa veida metāls un to sakausējumi
*Dārgmetāli – zelts, sudrabs, platīns, palādijs
*Organiskais stikls un visa veida plastmasas un plastikāta izgatavojumi

 

Ja materiāls ir diezgan blīvs un nedrūpošs atradīsim iespēju kā iemūžināt Jūsu veltījumu.