LV
Lapa vēlmēm
Grozs

SIA GOLDEN SAGA, reģ. № LV 40003630055, adrese: Tērbatas iela 86, LV-101, Rīga, Latvija, tālākā tekstā – GOLDEN SAGA, sniedz pakalpojumus, kas pieejami mājas lapā www.goldensaga.lv, turpmākā tekstā – Mājas lapa, ņemot vērā sekojošus noteikumus, mūsu piegādes politiku, preču atgriešanas politiku un citus noteikumus un nosacījumus, kurus varat atrast mūsu Mājas lapā, saistībā ar noteiktām funkcijām, vadlīnijām vai reklāmu, kā arī saistībā ar klientu apkalpošanu, viss augstāk minētais ir iekļauts šajos noteikumos un nosacījumos (visi kopā saukti par Noteikumiem un nosacījumiem) un ir to sastāvdaļa. Ieejot Mājas lapā un to lietojot, Jūs ar to akceptējat, ka esat izlasījuši šos Noteikumus un nosacījumus, saprotat tos un piekrītat tos ievērot bez ierobežojumiem vai nosacījumiem.

Ja patērētājs, izmantojot Interneta starpniecību, iegādājas GOLDEN SAGA Mājas lapā piedāvātos pārdodamos izstrādājumus, turpmāk tekstā „Prece”, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta tiesību normām, kas regulē Distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvai 97/7/EEK par patērētāju aizsardzību saistībā ar distances līgumiem, Latvijas Republikas likumam „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu”.

PRIVĀTĀS INFORMĀCIJAS KONFIDENCIĀLITĀTE

GOLDEN SAGA aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un Latvijas Republikas likumu „Fizisko personu datu aizsardzības likums”.

Jūsu personīga informācija ir stingri aizsargāta no nodošanas trešajām personām, netiek pārdota citiem tirgus dalībniekiem un netiek izmantota internetā. Personas datu izpaušana ir aizliegta saskaņā ar kompānijas iekšējiem noteikumiem, kā arī saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas likumdošanu.

GOLDEN SAGA nekad neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru jūs sniedzat tiešsaistē.

Personisko datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepzīt savus klientus un uzlabot mājaslapas saturu, savukārt Jums atrast produktus un pakalpojumus, kuri vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Kā lietotājs Jūs variet izvēlēties saņemt no mums jaunāko reklāmas informāciju, lai nodrošinātu šo pakalpojumu mums ir nepieciešama tikai pamatinformācija. Papildinformācija netiek ievākta bez Jūsu atļaujas, lietotājs brīvprātīgi izvēlas veikt reģistrāciju mājaslapā. Savā profilā ievadīto informāciju variet atjaunināt pats. Lietotājiem ir iespēja atteikties no turpmākas informācijas saņemšanas.

Atteikšanās

Saņemot e-pastu no Golden Saga redzēsiet iespēju “Atteikties no jaunumu saņemšanas”. Izvēloties šo iespēju Jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu datu bāzes un informāciju vairs nesaņemsiet.

Sīkdatnes

Sīkdatnes (cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā neliels fails. Sīkdatnes atvieglo mājaslapas izmantošanu, sīkdatņu izmantošanu ir iespējams atslēgt, tomēr tas nav ieteicams, jo tas var samazināt vietnes izmantošanas iespējas. Izmantojot sīkdatnes netiek ievākta jebkāda informācija par Jums.

 Mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, SIA Golden Saga nenes atbildību par šo mājaslapu privātuma praksi.

 

Lai juvelierizstrādājumi saglabātu savu burvību un kalpotu ilgāk, lūdzu, pievērsiet uzmanību tālāk minētajiem garantijas, izstrādājumu lietošanas un kopšanas noteikumiem.

 

1. Juvelierizstrādājumiem piedāvājam 2 (divu) gadu garantijas termiņu, tas stājas spēkā no pirkuma veikšanas brīža.

 

2. Ja tiek konstatēts ražošanas brāķis, garantijas remonts ir bezmaksas.

 

3. Garantijas remonts tiek veikts mēneša laikā (tas ir atkarīgs no remonta sarežģītības pakāpes). Ja nepieciešams nomainīt dārgakmeni (piemēram, ja tas ir nozaudēts nepietiekami cieša stiprinājuma dēļ), remonta veikšanas termiņš tiek pagarināts (atkarīgs no laika, kas nepieciešams, lai saņemtu dārgakmeni no ražotāja).

 

4. Ja izstrādājumu nav iespējams salabot, to apmainam pret līdzvērtīgu, vai arī atgriežam Jums naudu. Golden Saga patur tiesības patstāvīgi izvērtēt remonta veikšanas, izstrādājuma maiņas vai naudas atgriešanas iespējamību.

 

5. Lūdzu, ņemiet vērā, ka garantija ir spēkā tikai tad, ja ir ievēroti juvelierizstrādājumu lietošanas un kopšanas noteikumi, un ja pircējs var uzrādīt preces iegādi apliecinošu dokumentu (kases čeku, internetbankas izdruku vai pavadzīmi). Ikviena pieteikuma gadījumā tiek veikta ekspertīze, lai noteiktu atbilstību garantijas remonta nosacījumiem – ražošanas brāķis vai nepareizas lietošanas rezultāts.

 

6. Lūdzam ievērot, ka bezmaksas garantijas remonts nav iespējams ja:

 

- defekti radušies nevērīgas izturēšanās vai nepareizas lietošanas rezultātā;
- defekti radušies nepareizas tīrīšanas un/vai uzglabāšanas rezultātā;
- konstatēts, ka remontu šiem izstrādājumiem esat mēģinājuši veikt patstāvīgi.

 

Lietošanas un kopšanas noteikumi

Juvelierizstrādājumus nepieciešams noņemt:

pirms jebkuru mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, īpaši to, kuri satur sārmus, skābes, hloru, jodu;
pirms jebkurām medicīniskām procedūrām, t.sk. fizioterapeitiskām procedūrām un masāžām;
pirms jebkurām ūdens procedūrām, t.sk. ejot dušā vai vannā, solārija, saunas, pirts, sporta zāles, treniņu, peldbaseina un pludmales apmeklēšanas;
pirms gulētiešanas;
veicot mājsaimniecības darbus; pirms visu veidu krēmu, smēru, losjonu, smaržu, aromātisko eļļu un citu ādas kopšanas līdzekļu uzklāšanas, īpaši to, kuri satur sārmus, skābes, hloru, jodu, dzīvsudrabu un t.t..


Brīdinājums!

Nēsājot pūstos juvelierizstrādājumus zem apspīlēta apģērba, iespējama izstrādājuma deformācija.
Nēsājot pūstās un čūskveida ķēdītēs smagus, liela izmēra kulonus, kaklarota mainīs formu vai pārtrūks.
Nēsājot juvelierizstrādājumus no kaučuka, ādas, silikona, emaljas vai metālkeramikas, ejot pirtī, saunā, solārijā, iespējami ķīmiski un termiski bojājumi.


Nēsājot juvelierizstrādājumus aizliegts!

Neizmantojiet juvelierizstrādājumus mērķiem, kādiem tie nav paredzēti, piem., gredzenus pudeļu korķu atvēršanai, nenēsājiet ķēdītē smagus priekšmetus – atslēgas u.tml.
Tīrīt juvelierizstrādājumus ar abrazīvajiem līdzekļiem: zobu pastu, pastu sadzīves līdzekļu un santehnikas tīrīšanai, sodu.
Tīrīt juvelierizstrādājumus ar līdzekļiem, kuri satur skābes, sārmus, hloru, jodu un spirtu. Nekariet kulonu ķēdītē vai rokassprādzē, pirms neesat konsultējies ar pārdevēju (kulonam jābūt ievērojami vieglākam par ķēdīti vai rokassprādzi).
Nēsāt vienlaikus vairākus juvelierizstrādājumus cieši vienu pie otra, pretējā gadījumā radīsies skrāpējumi.
Nēsāt rakstainus (mežģīnes veidā) juvelierizstrādājumus ar adītu apģērbu.


Juvelierizstrādājumu kopšana un glabāšana

Juvelierizstrādājumi jāglabā speciālās iesaiņojumu kastītēs vai maisiņos, lai izvairītos no tiešas saules gaismas (juvelierizstrādājumus nedrīkst glābāt makā, kabatā un t.t.).
Katru juvelierizstrādājumu jāglabā atsevišķā kastītes nodalījumā vai maisiņā, lai izvairītos no skrāpējumiem.
Tīrīt un mazgāt juvelierizstrādājumus nepieciešams ar speciālajiem līdzekļiem vai īpašām salvetēm tīrīšanai (pēc pievienotās instrukcijas), obligāti nožāvēt un noslaucīt ar mīkstu, sausu drāniņu.
Tīrīt zelta un sudraba juvelierizstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, īpaši ar pērlēm, koralliem, perlamutru var tikai pie juveliera, tīrīšana mājas apstākļos var izraisīt neatgriezeniskus izstrādājuma bojājumus.
Izvairieties no mehāniskajiem akmens bojājumiem ar grozveida iestiprinājumu (ķepiņ-veida) - aizķerot vai atlokot krampi kā rezultātā akmens var izkrist.


Galda pederumu/interjeru priekšmetu kopšana un glabāšana

Ja pareizi kopt sudraba galda piederumus/interjera priekšmetus, viņi vienmēr būs skaisti un spīdīgi. Labākais veids saglabāt galda sudrabu -- izmantot tos katru dienu.
Jāmazgā izstrādājumus uzreiz pēc izmantošanas siltajā ziepjūdenī.
Noslaucīt sausu izstrādājumu uzreiz pēc izmantošanas ar mīksto dvieli.
Neizmantojiet priekš galda/interjera sudrabu abrazīvus -- sūkļus un sukas
Galda/interjera izstrādājumus nav rekomendējams mazgāt mazgāšana mašīnā
Glabājiet sudraba izstrādājumus lai neparādītos skrāpējumi un izstrādājums neaptumšojas
Tīra sudrabu ar speciālajām vielām priekš sudraba
Sadzīvē sudraba galda priekšmetu apumšojumu izraisa sīpols, olas, majonēze, sāls un t.t.


Svarīga informācija pircējam (klientam):

Pretenzijas izskatīšana tiek veikta, tikai uzrādot pirkuma čeku, kas apstiprina pirkumu.
Pretenziju par juvelierizstrādājumu kvalitāti pieteikšanas termiņš ir 2 gadi no preces iegādes brīža.
Iespējams apmainīt vai atgriezt tos juvelierizstrādājumus, kuriem tika konstatēts slēpts ražošanas defekts, kas nav novēršams ar remontu.
Izstrādājumiem ar rodija pārklājumu un apzeltītām rotaslietām ir iespējams dabisks nodilums, kas nav uzskatāms par defektu.


Juvelierizstrādājumu atgriešana, maiņa vai pretenziju izskatīšana netiek veikta šādos gadījumos:

Juvelierizstrādājums ir patvaļīgi bojāts;
Juvelierizstrādājums ir bojāts nepareizas nēsāšanas, kopšanas, glabāšanas vai patstāvīga remonta mēģinājuma rezultātā.
Juvelierizstrādājuma svars vai izmērs ticis mainīts.

 

Tālrunis uzziņām 67315858
E-pasts:
 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Visas preču cenas ir norādītas eiro valūtā iekļaujot PVN.

Preces iespējams apmaksāt pasūtījuma veikšanas brīdī, izmantojot skaidrā naudā vai ar bankas norēķinu karti saņemšanas brīdī izvēlētajā Golden Saga filiālē, vai arī ar bankas pārskaitījumu, ja Patērētājs ir saņēmis rēķinu, kā maksājuma mērķi norādot rēķina numuru (Lūdzam veikt apmaksu tikai tad, kad esiet saņēmuši rēķinu). Rēķina maksājums tiek uzskatīts par izpildītu brīdī, kad apmaksai noteiktā naudas summa nonāk uzņēmuma bankas kontā.

Līdz noteiktās naudas summas saņemšanai prece tiek rezervēta noliktavā. Maksājumi jāveic rēķinā norādītajā termiņā, pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts.

Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā, tās tiek uzrādītas atsevišķi.